Geo-System Sp. z o.o.
Nasze serwisy
 Geo-System iGeoMap iGeoTrans Modele 3D Dokumentacja
GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
tel./fax 22 847-35-80...
ul. Kubickiego 9 lok. 5
02-954 Warszawa

Nasza pozycja:
N52°10'15.8''E21°04'25.5''

Inne nasze serwisy:
www.epodgik.pl
Serwis Metadanych dla powiatów
Serwis egminy
Punkty adresowe
eMIENIE
platnosci
podgik.pl
kw.info.pl
Polecane:
Mapa Polski
Mapa funkcjonujących serwisów iGeoMap.
  iGeoMap dla m. st. Warszawy
 
Aktualności  Subskrybuj aktualności na email
2017-04-12 - Zmiany w wielostronicowych wydrukach map do prac geodezyjnych
Wprowadzono zmianę w generowaniu wydruków wielostronicowych związanych z pracami geodezyjnymi. Wydruk wielostronicowy jest tworzony kiedy mapy dla zgłoszonego obszaru nie można wygenerować na jednym arkuszu zadeklarowanego formatu wydruku. Wtedy następuje podział na strony według obszaru prostokąta ograniczającego zakres pracy geodezyjnej. Dotychczas generowano wydruk dla wszystkich stron związanych z prostokątem ograniczającym, a obecnie po wprowadzonej modyfikacji nie jest generowana treść mapy na tych stronach, które nie mają części wspólnej z zakresem zgłoszonej pracy (strona taka jest pusta). Zachowana została dotychczasowa numeracja stron wynikającej z podziału prostokąta ograniczającego zakres (postaci np. 2/8 - druga z ośmiu). Ilustrację modyfikacji przedstawiono na rysunku. 

2017-04-04 - Od 16 kwietnia 2017r. w wybranych powiatach obsługa prac tylko przez powiatowe portale mapowe
Niniejszym informujemy, że od 16 kwietnia 2017r. zostanie wyłączone funkcjonowanie apletu iGeoMap w powiatach:
 • bytowskim,
 • m. Chełm,
 • garwolińskim,
 • kościerskim,
 • mińskim,
 • otwockim,
 • piaseczyńskim,
 • poznańskim,
 • pruszkowskim,
 • wejherowskim,
 • wołomińskim,
za pomocą którego mieliście Państwo dostęp do danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Wszystkie dotychczasowe funkcjonalności apletu iGeoMap są już dostępne w powiatowych portalach mapowych e-mapa.net i w związku z tym prosimy Państwa o rozpoczęcie korzystania z tego właśnie portalu. W przypadku problemów lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wyłączenie iGeoMap podyktowane jest z zaprzestaniem obsługiwania apletów Javy przez kolejnych producentów przeglądarek internetowych.
Ponadto informujemy, że w powiatach grójeckim i węgrowskim zgłaszanie prac geodezyjnych jest realizowane jedynie za pomocą portali mapowych grojecki.e-mapa.net i wegrowski.e-mapa.net od początku uruchomienia technologii ePODGiK

2017-03-31 - Ponowne generowanie danych dostępne tylko do planowanej daty zakończenia pracy
Niniejszym informujemy, że funkcjonalność ponownego generowania nowych materiałów jest dostępna tylko do "planowanej daty zakończenia pracy" - podawanej podczas zgłaszania pracy. 

Copyright (C) 2006-2012 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 1 marca 2012