Geo-System Sp. z o.o.
Nasze serwisy
 Geo-System iGeoMap iGeoTrans ePowiaty Modele 3D Dokumentacja
GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
tel./fax 22 847-35-80...
ul. Kubickiego 9 lok. 5
02-954 Warszawa

Nasza pozycja:
N52°10'15.8''E21°04'25.5''

Inne nasze serwisy:
www.epodgik.pl
Serwis Metadanych dla powiatów
Serwis egminy
Punkty adresowe
eMIENIE
platnosci
podgik.pl
kw.info.pl
Polecane:
Mapa Polski
Witamy na stronie firmy GEO-SYSTEM
      Firma istnieje od 1990 roku i od samego początku zajmuje się tworzeniem oprogramowania z zakresu systemów informacji przestrzennej dedykowanego w szczególności dla ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, urzędów miast i gmin, zakładów przemysłowych oraz wykonawców geodezyjnych. Do podstawowych produktów firmy należy System Informacji o Terenie GEO-MAP oraz jego internetowa wersja iGeoMap.
      Od 2007 roku wraz z popularyzacją i rozwojem usług WMS uruchomiliśmy szereg serwisów publikujących aktualne dane ewidencyjne z ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Wszystkie serwisy zostały włączone do Krajowej Infrastruktury Informacji Przestrzennej i jako węzły powiatowe wykorzystane w serwisie geoportal.gov.pl. Serwisy te oraz szereg innych można zobaczyć w mapowym serwisie serverwms.pl.
      Od 2006 roku zajmujemy się również tworzeniem trójwymiarowych modeli budynków, z których większość została włączona do serwisu Google Earth. Ponadto uruchomiliśmy stronę poświęconą tematyce 3D - polskiemiasta3d.pl

Kadra firmy Geo-System


Galeria modeli 3D


Aktualności  Subskrybuj aktualności na email
2015-01-13 - Ponowienie zapytania do Głównego Geodety Kraju w sprawie bazy K-GESUT
W kontekście otrzymanej odpowiedzi na zapytanie zadane w dniu 9 grudnia 2014r. dotyczące bazy K-GESUT Prezes Waldemar Izdebski ponowił pytanie o liczbę obiektów znajdujących się w bazie K-GESUT (Treść pisma). 

2014-12-30 - Ruszył serwis iGeoMap/ePODGIK w powiecie białobrzeskim
W dniu 30 grudnia 2014r. w Starostwie Powiatowym w Białobrzegach uruchomiono obsługę zgłoszeń prac geodezyjnych przez internet w technologii iGeoMap/ePODGiK.
Jednocześnie dla mieszkańców powiatu funkcjonuje powiatowy portal mapowy, dostępny pod adresem http://bialobrzeski.e-mapa.net integrujący dane przestrzenne PODGIK (takie jak ewidencja gruntów i budynków) z danymi przestrzennymi gmin dotyczącymi głównie prowadzonej przez nie urzędowej numeracji adresowej oraz innych zasobów. 

2014-12-23 - 1250 serwisów iMPA
W dniu 22 grudnia 2014r. uruchomiono serwis iMPA dla Miasta Czeladź (http://mczeladz.e-mapa.net/). Jest to już 1250 wdrożenie w Polsce. Tym samym liczba wdrożeń przekroczyła już 50% jednostek samorządowych. Dzięki współpracy z OSM i UMP i wykorzystaniu usług sieciowych wszystkie punkty adresowe są automatycznie widoczne w obydwu serwisach, a dzięki usłudze lokalizacji adresów istnieje możliwość ich wyszukiwania.
Aktualna statystyka wdrożeń systemu eGmina w najbardziej zaawansowanych województwach przedstawiono na wykresie. 

Copyright (C) 2006-2012 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 1 marca 2012